KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292041
nr 1629 2041
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Stol. Signerad. Bladets mått: 56x75 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 64x84 cm
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:47:59
17/6 15:26:36
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer